باربری گاندی

اسباب کشی و حمل بار بدون استفاده از یک شرکت اتوبار و باربری مطمئن موردی است که به شما و تعداد وسایلی که قصد جابجایی آنها را دارید بستگی دارد .  با توجه به تجربه افراد مختلف و استفاده از نظرت آنها توصیه مهم آن است که برای حمل بار خود در تهران از شرکت های باربری معتبری که موجود هستند مانند باربری گاندی و باربری ظفر استفاده نمایند . اسنپ بار تهران خدمات تخصصی اسباب کشی را انجام می دهد

بدین صورت افراد می توانند به راحتی و با سرعت زیاد اسباب و اثاثیه خود را بسته بندی نمود و با استفاده از وسایل حمل بار مناسب از جمله وانت یا کامیونت قرار داده و به مقصد انتقال دهند . بدین ترتیب نه تنها وقت شما از بین نمیرود بلکه اعضای خانواده هم از یک فشار زیاد و ناراحتی طولانی مدت از اثرات آن در امان خواهند بود بخصوص برای حمل اسباب و اثاثیه سنگینی همچون یخچال که بلند کردن و جابجایی آنها اصلا کار ساده ای نیست .

انتخاب شرکت باربری معتبر

زمانی که شما تصمیم به حمل بار و اثاثیه منزل در گاندی تهران گرفتید اولین قدم انتخاب یک شرکت باربری معتبر می باشد .  اگر در هنگام انتخاب شرکت باربری و اتوبار مرتکب یک اشتباه شوید در نهایت هزینه زیادی را متقبل شده اید و مهمتر از آن زمان تان را هم از دست داده اید .  البته نمی‌توان به طور قطع گفت که اگر از یک شرکت اتوبار برای حمل اثاثیه منزل استفاده نمایید مشکلی پیش نخواهد آمد اما می توان مشکلاتی که احتمال دارد ایجاد شود را به حداقل رساند .

از اشتباهات بزرگی که می تواند هزینه زیادی را برای حمل و نقل کالا و اثاثیه منزل برای شما ایجاد نماید تحقیق و جستجو نکردن برای  یافتن یک شرکت اتوبار مطمئن است .  برای پیدا کردن یک شرکت اتوبار مطمئن می توان از سایر افراد که از این خدمات استفاده نموده اند تحقیق نمود چراکه استفاده از نظرات مشتریان سابق می تواند دید مناسبی به شما برای انتخاب یک اتوبار مطمئن در آن محل بدهد .

تصمیم به تحقیق درباره یافتن یک اتوبار مطمئن گرفتن اولین قدم تماس با حداقل ۴ و یا ۵ شرکت باربری در منطقه مورد نظر از جمله گاندی می باشد .  برای تماس تلفنی به آگهی هایی که از چند شرکت محدود می بینید اکتفا ننمایید و در تماسهای خود در باره جزئیات عملکرد آنها از جمله تعداد کارگرانی که برای حمل بار استفاده می نمایند ، هزینه ها و تعرفه های محاسبه شده برای حمل بار از گاندی  به مقصد مورد نظر و خدماتی که برای بسته بندی اثاثیه منزل و یا کالا در نظر می گیرند را جویا شوید .

بیمه شرکت باربری

از مهمترین مواردی که در تماس تلفنی خود با شرکت باربری در گاندی ویا هر شرکت دیگری می‌پرسید ،  مسئله بیمه اسباب و اثاثیه شما توسط آن شرکت باشد به خصوص اگر اسباب و اثاثیه و وسایل با قیمت بالا و ارزش زیادی در خانه دارید . البته همواره به یاد داشته باشید که وسایل گران قیمتی مانند جواهرات و طلاهای خود را بهتر است نزد خویش نگه دارید چرا که باید بدانید که روز اسباب کشی روزی است که هم شما و هم کارگران باربری به شدت مشغول کار هستند و در هنگام جابجایی و حمل اثاثیه منزل ممکن است جابجایی رخ بدهد و برای مثال طلاهای شما به جای اتاق خواب به انباری منتقل شود و این مورد موجب نگرانی و سردرگمی شما کردند .

دسته بندی و بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل

پس از تصمیم به اسباب کشی توسط شرکت باربری و پیدا نمودن شرکت معتبر باربری در گاندی و یا هر منطقه دیگر  نوبت به فراهم کردن و جمع نمودن اسباب و اثاثیه منزل و وسایل مورد نیاز مانند جعبه ها و کارتون های مناسب حمل اثاثیه منزل ، اجزای حفاظتی مانند فرم ، چسب های نواری و تعداد ماژیک برای نوشتن موارد مورد نیاز روی کارتن ها می رسد .  البته اصلا نیازی نیست که برای اسباب کشی و حمل بارهای خود به خرید تعداد زیادی از کارتن و جعبه های نو اقدام نمایید بلکه می توانید از کارتون های استفاده شده قبلی هم استفاده نمایید .

از اشتباهات برخی از افراد آن است که گمان می کنند می توانند به تنهایی تمام وسایل خانه را بسته بندی نمایند البته ممکن است با این کار در هزینه ها مقداری صرفه جویی شود اما این کار زمان زیادی را از شما گرفته و شما را به شدت خسته می نماید .  بهتر است برای بسته بندی از تعدادی از دوستان و آشنایان خود و یا افراد متخصص باربری گاندی برای جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل استفاده نمائید .

البته به یاد داشته باشید عدم دسته بندی اسباب و اثاثیه منزل مشکلات شما را دوچندان می‌نماید . فرض کنید وسایل منزل را به صورت رندوم در جعبه ها قرار دهید حال همه جعبه ها از مبدا به مقصد انتقال می یابد و در مکان جدید شما تعداد زیادی جعبه با اسباب و اثاثیه مختلف دارید و باید تعداد زیادی کارتون اسباب کشی را با هم باز نموده و همه اسباب اثاثیه را یک به یک بیرون آورده و در جای خود قرار دهید که این مسئله شما را به شدت سردرگم می نماید . برای این منظور بهتر است اسباب و اثاثیه هر یک از قسمت‌های منزل را در یک جعبه قرار دهید و با ماژیک روی آن بنویسید ، مثلا کتاب ها در یک جعبه و بشقاب ها در جعبه دیگر قرار گیرند .

از نکات مهمی که باید در هنگام اسباب کشی به آن توجه نمایید آن است که به هیچ وجه نباید بگذارید وسایل الکتریکی حساس و یا شکستن و شیشه ای هنگام بلند کردن جعبه و یا جابجایی تکان بخورد . برای این موضوع پر کردن فضای خالی بین وسایل شکستنی است با استفاده از وسایلی مانند فوم ، پلاستیک های حباب دار و یا حتی از پارچه های استفاده شده  باید مدنظر قرار گیرد چراکه اغلب شرکت‌های حمل بار و باربری تنها جعبه‌های شما را به مقصد جابجا می نمایند و نمی‌توانند تک های شما را بررسی نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *