باربری سعادت آباد ، اتوبار سعادت آباد

آیا با باربری سعادت آباد در منطقه سعادت آباد تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید که باربری سعادت آباد در تهران شعبه های متعدد دارد و کل شهر تهران را پوشش می دهد؟

در گذشته روابط اجتماعی بین شیری و نقل و انتقالات جاده ای در کمترین حد ممکن قرار داشت. عدم جاده های آسفالته و نبود وسائط نقلیه شرایط حمل و نقل را محدود کرده بود. با پیشرفت صنعت و گسترش امکانات و تجهیزات صنعتی و آسفالت شدن جاده ها روابط بین شهری و مبادلات جاده ای رونق گرفت. هر روز بر تعداد کسانی که نقل مکان می کنند و برای زندگی یا کار به شهر ، منطقه و محله دیگر نقل مکان می کنند ، افزوده می شود.

امروزه دیگر اسباب کشی چون گذشته سخت و طاقت فرسا و پر خطر نیست. ماشین های گوناگون در مدل و اندازه های کوچک و بزرگ به بازار کار عرضه شده و حمل و نقل اثاث مردم را به بهترین شیوه با سرعت و شدت فراوان و با بهترین کیفیت انجام می دهند. باربری سعادت آباد در منطقه سعادت آباد تهران از معتبرترین اتوبارهای تهران است که بیش از 25 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی دارد. با ما همراه باشید و از چگونگی ارائه خدمات در باربری سعادت آباد  اطلاع حاصل نمایید.

ساعت های کاری باربری سعادت آباد

در همه ساعات شبانه روز و در تمام طول هفته می توانید با دفتر باربری سعادت آباد تماس بگیرید و درخواست خود در زمینه جا به جایی کالای منزل و کالای تجاری و بازرگانی را صادر نمایید. پرسنل باربری سعادت آباد در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه به شما خدمات ارزنده تخصصی و عالی ارائه خواهند داد.

 

چه موقع و چگونه می توان از خدمات ارزنده باربری سعادت آباد برخوردار بود؟

قبل از آن که به معرفی خدمات ارزنده جابجایی اثاثیه در مرکز حمل و سعادت آباد تهران بپردازیم ، می خواهم پاسخ پرسشی متداول در زمینه کیفیت خدمات تخصصی باربری سعادت آباد را بدهم. خیلی ها از  کیفیت خدمات ارزنده باربری سعادت آباد بی اطلاعند.

این افراد تا اسم باربری سعادت آباد را می شنوند ، ذهن شان ناخودآگاه به سمت هزینه های دریافتی این خدمات که سرسام آور است ، متمایل می شود. آنها گمان می کنند که خودشان از عهده اسباب کشی به خوبی بر می آیند. چرا که هیچ ذهنیتی از کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل باربری سعادت آباد ندارند.

این در صورتی است که اگر برای آنها معلوم شود که به کمک پرسنل متخصص و کارکشته باربری سعادت آباد ، اسباب کشی نه تنها سخت و طاقت فرسا نیست بلکه لذت بخش نیز هست ، آنگاه آنها برای همیشه از اسباب کشی خودسرانه پرهیز می کنند و طرفدار ارائه خدمات با کیفیت اتوبار سعادت آباد می شوند.

اسباب کشی تخصصی در اتوبار سعادت آباد

امروزه در تهران و همه شهرستان های بزرگ کشور اسباب کشی تخصصی شده و چون هر شغل  دیگر کادری متخصص و ماهر آن را انجام می دهند. پرسنل زبده باربری سعادت آباد چم و خم کار را به خوبی می دانند و بدون این که تقی به توقی بخورد و سر و صدایی از کسی یا شیء بشنوید ، در کمترین زمان ممکن کار اسباب کشی را به پایان خواهند رساند.

در ضمن کار این افراد تا پایان چیدمان دوباره منزل نو و مرتب و منظم کردن منزل تازه ادامه خواهد یافت. پرسنل باربری سعادت آباد با روش های نوین دکوراسیون منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند و با تبحر کامل این کار را انجام می دهند. چگونگی انجام کار اسباب کشی شما را شگفت زده خواهد کرد.

استراتژی های موجود در باربری سعادت آباد

برای این که اثاثیه مشتری صحیح و سالم منتقل شود به فراهم کردن شرایط خاص و گردآوری امکاناتی نیاز است که مدیریت شرکت اسباب کشی سعادت آباد با درایت ، کاردانی و  تلاش فراوان شرایط و امکانات مورد نیاز برای موفقیت در کار و پیشرفت پرسنل را تهیه و تدارک دیده است.

مدیریت باربری سعادت آباد برای دستیابی به بزرگترین هدف باربری که همانا انتقال سالم اثاثیه مشتری و به طبع آن کسب رضایت مشتری است ، امکانات زیر را در باربری فراهم آورده است.

1-   استخدام نیروی ماهر و متخصص

2-   مهیا کردن ماشین و خودروهای متنوع و فراوان مناسب با حمل هرگونه کالا و اثاثیه

3-   آموزش روش های اصولی بسته بندی به پرسنل و برگزاری کلاس های آموزشی

4-   آموزش روش های اصولی چیدمان و بارگیری وسایل

5-   ارائه خدمات بیمه ای

6-   ارائه خدمات مشاوره ای رایگان و کاملاً تخصصی به همه مشتریان

7-   باربری دارای مدیران با کفایت و کاردان

8-   آموزش چگونگی حمل و نقل وسایل سنگین و سبک به روش تخصصی

9-   استفاده از مواد بسته بندی صنعتی و مواد حمل بار دستی

10-  تعین هزینه های دریافتی مناسب با درآمد قشر فقیر و متوسط جامعه

اعتماد سازی از اصول اولیه شرکت اسباب کشی سعادت آباد

تحویل به موقع کالا ، اطمینان از امنیت و سلامت آن ، پشتیبانی از خسارت های احتمالی و به طبع آن جلب رضایت مشتری اهدافی مهمی است  که اتوبار سعادت آباد با استفاده از آنها توانسته است ، اعتماد مشتریان را در سه دهه سابقه تلاش مداوم و صادقانه جلب کند. جلب رضایت مشتری موجب افزایش اعتبار مرکز اسباب کشی سعادت آباد در تهران شده است. اعتبار بالا به قابل اعتماد بودن این اتوبار خوش سابقه منجر شده و مردم با خیالی آسوده و فارغ از هر گونه نگرانی لوازم محبوب خویش را به پرسنل باربری سعادت آباد می سپارند.

اعتماد به نفس و رضایت از کار کارکنان در اتوبار سعادت آباد

اعتماد به پرسنل و خدمات ارائه شده از سوی کادر متخصص و حرفه ای شرکت اسباب کشی سعادت آباد در بالا بردن اعتماد به نفس و رضایت از کار اتوبار موثر بوده است. کارکنان این باربری از کار و حرفه خود خشنود و راضی هستند و با اعتماد به نفس بالا و انگیز وافر به ارائه خدمات مشغول هستند.

دو عامل مهم رضایت مشتریان از کیفیت خدمات دریافتی و رضایت کارکنان از شرایط کاری و حقوق و مزایای دریافتی موجب شده است که اثربخشی و کارایی پرسنل باربری سعادت آباد به صورت روز افزون افزایش یابد و این باربری هر روز معتبر تر و قابل اعتماد تر شود.

شعبه های باربری سعادت آباد

تجربه درخشان باربری سعادت آباد در منطقه سعادت آباد تهران موجب درخشش آن در کل تهران شده است. امروزه این باربری شعبه های خود را در کل تهران گسترش داده و دامنه فعالیت های باربری سعادت آباد کل شهر تهران را پوشش داده است. تهرانی های عزیز در هر محله و منطقه ای از تهران بزرگ می توانند از پرسنل خبره و امکانات متنوع حمل و نقل این باربری کمک بگیرند و کار نقل و انتقال خود را در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه انجام دهند.

دامنه فعالیت های باربری سعادت آباد

منطقه تحت پوشش باربری سعادت آباد به تهران و استان تهران محدود نبوده بلکه هم وطن نان گرامی در سراسر ایران به هر نقطه و مکانی از کشور عزیزمان که بخواهند می توانند کالاهای کم و زیاد خود را در بهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انتقال دهند. عوامل باربری سعادت آباد 24 ساعت شبانه روز در تمام طول هفته به صورت نوبتی در خدمت مردم عزیز هستند و نیازهای باربری آنها را پوشش می دهند.

رضایت مشتری بزرگترین هدف اتوبار سعادت آباد

در اتوبار سعادت آباد برای این که لوازم مردم عزیز با امنیت کامل انتقال یابد و مشتری راضی باشد ، برنامه ریزی اصولی و کارآمد انجام شده است. در برنامه مذکور ، در کنار توجه وافر به رضایت مشتری به نیازهای  کارکنان باربری سعادت آباد اهمیت ویژه ای شده است. برای حصول رضایت کارکنان و علاقه مند کردن آن ها به شغل و حرفه خود ، مدیریت باربری سعادت آباد کلاس های آموزشی در رابطه با دانش روز در زمینه حرفه باربری و اصول و قوانین حاکم بر آن برگزار می کند.

آموزش چگونگی رفتار درست با مشتری و داشتن اخلاق پسندیده از طرف کارکنان باربری سعادت آباد موضوعی است که مدیریت باربری روی آن حساسیت ویژه دارد و در جهت تحقق آن تلاش صادقانه انجام می دهد.

بیمه بار و خدمات حمایتی در شرکت اسباب کشی سعادت آباد

اثاثیه منزل و سایر کالاها در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد قبل از انتقال توسط شرکت های بیمه گر بیمه می شوند. خسارت های احتمالی در فرایند جا به جایی و آسیب مالی ناشی از حوادث غیر مترقبه با حمایت های بیمه ای شرکت بیمه طرف قرارداد با باربری سعادت آباد جبران می شود. برای همین مشتری با خیالی آسوده و فارغ از هر گونه نگرانی اثاثیه خود را به عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد می سپارد.

در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد با توجه به شیوه طریقه انتقال ؛ جاده ای ، دریایی و یا هوایی لوازم ، نوع بیمه مشخص می شود. کالا از هر روشی انتقال یابد ، قبل از شروع به کار باید که تحت حمایت آن نوع بیمه قرار بگیرد. ارائه خدمات بیمه ای ، بیشترین سود را برای مشتری باربری در بر خواهد داشت.

با ما همراه باشید و از مراحل انجام کار یک پروسه اسباب کشی توسط پرسنل باربری سعادت آباد اطلاع حاصل کنید.

مراحل حمل بار در باربری سعادت آباد

برای این که بتوانید از خدمات تخصصی در زمینه اسباب کشی برخوردار باشید ، از طریق شماره های زیر با مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد ارتباط برقرار کنید.

 •         پس از ارتباط مشاوران حرفه ای مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد به شما مشاوره  تخصصی و رایگان ارائه می دهند. در این جلسه مشاوره ، مشاوران خبره اتوبار شما با چگونگی کیفیت خدمات موسسه ، بهترین زمان انتقال با توجه به شرایط جوی و بهترین مسیر انتقال و هزینه های پرداختی آشنا خواهند کرد.
 •         پس از دریافت مشاوره کامل ، بارنامه و بیمه نامه تنظیم و هر دو به امضاء طرفین قرارداد می رسد.
 •         نیروهای باربری سعادت آباد به محل اثاثیه شما اعزام می شوند.
 •         نیروهای مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد در زمینه بسته بندی و چیدمان لوازم داخل خودرو دست به کار می شوند و به شیوه ای که در متن آمد کار بسته بندی را انجام می دهند.
 •         بارگیری وسایل در سه مرحله جزئی تر انجام می شود.
 •         در این مرحله پس از اطمینان از امنیت لوازم ، وسیله نقلیه با رعایت اصول ایمنی به مقصد  هدایت می شود.
 •         در مقصد نیروهای متبحر و کارآزموده شرکت اسباب کشی سعادت آباد لوازم را تخلیه کرده و در محل اصلی با احتیاط حمل می کنند.
 •         در پایان نیروهای خبره باربری سعادت آباد در چیدمان وسایل و تنظیم دکوراسیون منزل به شما یاری می رسانند. با توجه به نیاز و خواست شما پرسنل تا پایان چیدن وسایل همراه شما خواهند ماند.

پس اگر باری در محدوده کاری این شرکت برای منتقل دارید ، تاخیر نکنید و با شماره های زیر با نزدیک ترین شعبه باربری سعادت آباد تماس برقرار کنید. در اندک زمانی پرسنل به محل شما اعزام شده و با تخصص خود شما را شگفت زده خواهند کرد.

مدیریت باربری سعادت آباد

هر شرکت ، سازمان ، اُرگان ، خانه  و حتی کارهای شخصی برای پیشرفت و ترقی لازم است که به بهترین شیوه مدیریت و رهبری شود. در باربری سعادت آباد مدیریت به شیوه ای بسیار موفق انجام می شود. همه استانداردهای مدیریتی در این باربری به اجرا درمی آید و مدیران موجود در شعبه های گوناگون باربری سعادت آباد افرادی لایق و با استعداد هستند که کار مدیریت را با نیروی فکر و اندیشه و دانش فراوان خود تحقق می یابند.

ویژگی های مدیر در باربری سعادت آباد

مدیر اتوبار سعادت آباد همه خصوصیات و ویژگی های یک رهبر و مدیر موفق ( دادا بودن اعتماد به نفس ، داشتن عزت نفس و تواضع و فروتنی ، مسلط بر نفس ، مسلط بر امور ، قاطعیت در تصمیم گیری ، قابل احترام بودن ، شجاعت مداوم و پیوسته ، داشتن برنامه ای دقیق و منظم برای مدیریت ، داشتن قدرت سازماندهی  و عادل و منصف بودن) را  دارا است. خوشبختانه مدیر باربری سعادت آباد یکجا همه این صفات و خصلت های نیک مدیریت و رهبری در خود پرورانده و در مدیریت باربری به مرحله عمل در آورده است.

اعتماد به نفس مدیر اتوبار سعادت آباد

مدیر باربری سعادت آباد فردی قدرتمند و توانمند است که بر نفس و خواهش های نفسانی خود ، کنترل دارد. ایشان خود و موفقیت باربری را دوست دارند و با تمام توان برای بهبود و رونق آن تلاش می کنند. داشتن قدرت اعتماد به نفس و تسلط بر خویشتن از ویژگی های های ایشان است. وی توانسته است با دارا بودن آن صفات در دل پرسنل خود جا باز کند و به نرمش و تواضع آنها را به اطاعت از قوانین و اصول  باربری رهنمو شود.

تصمیم گیری قاطع و به موقع در اتوبار سعادت آباد

مدیر در باربری سعادت آباد از دانش و آگاهی بالا و قدرت تصمیم گیری فراوانی برخوردار است. در مواقع اضطراری و در موقع رویدادهای ناگهانی می داند چگونه پرسنل و باربری را اداره کند و به موقع تصمیم درست را اتخاذ نماید. داشتن قدرت تصمیم گیری به موقع و سریع مدیر یکی از عواملی است که در موفقیت و اعتبار بالای  باربری سعادت آباد تاثیر گذار بوده است.

قدرت سازماندهی مدیر اتوبار سعادت آباد

مدیر اتوبار سعادت آباد میداند از چه نیرویی کجا و کی استفاده کند. او موقعیت ها را می شناسد و امکانات و نیروهایش را در محل درست و دقیق مستقر کرده است. برای باربریش برنامه ریزی دقیق و درست انجام داده و مدیریت اجرای برنامه خود را به خوبی به انجام می رساند.

اقتدار مدیر مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد   

مدیریت مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد با استفاده از اقتدار و توانایی فوق العاده جسمی و فکری خود ، نیروی ای غیر قابل مقاومت در پیروانش ایجاد کرده است و با استفاده از آن نیرو بدون به کار گرفتن جبر و زور پرسنل زیر دست خود را  وادار به اطاعت و فرمانبرداری می کند.

برنامه ریزی منظم و دقیق در اتوبار سعادت آباد

برنامه ریزی جریانی دائمی و پیوسته است که برای بهبود امور به کار می رود. شناخت کافی از مشکلات و امکانات موجود اولین گام برای برنامه ریزی است. اگر برنامه ریزی درست و دقیق انجام نشود ، شکست در کار حتمی است. کمبود و نقصان مرحله برنامه ریزی در همه مراحل کار  تکرار شده و هر گونه تلاشی برای بهبود امور بی نتیجه خواهد بود.

برای پیشگیری از مشکلات بعدی در مسیر پیشرفت در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد به مرحله برنامه ریزی توجه ویژه شده و همه پرسنل در تدوین برنامه شرکت می کنند. همه اعضا توانایی ها ، محدودیت و نیازهای خود را عنوان کرده و برنامه اتوبار طوری تدوین شده که از همه امکانات موجود برای ارائه خدمات با کیفیت  استفاده شود و محدودیت و نواقص رفع گردد.

پرسنل خبره و آموزش دیده مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد   

در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد  همه نیروها افرادی خبره و آگاه هستند. این افراد دانش و تخصص مربوط به حوزه کاری خود را به خوبی آموخته و هزاران بار در تجربه های کاری  خود آن را به آزمایش و امتحان گذاشته و از آن آزمون ها سربلند بیرون آمده اند.

حوضه های آموزشی باربری سعادت آباد

پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد در زمینه های زیر متخصص و کارشناس هستند.

 •         استفاده از دانش روز در رابطه با اسباب کشی تخصصی و آسان
 •         دانش در رابطه با جغرافیا و اطلاع از کوچه پس کوچه های تهران
 •         دانش در رابطه با روانشناسی حرفه ای و ارتباط با مشتری
 •         دانش روز در رابطه با اسباب کشی تخصصی در اتوبار سعادت آباد

 

باربری سعادت آباد از اتوبارهای معتبر تهران

شاید هر کس بتواند اسباب و اثاث خانه خود را جا به جا کند. یا این که از نیروی باربری بخواهد که این کار را برای او انجام دهد. اما اسباب کشی داریم تا اسباب کشی. بله درست است در هر صورت کالا منتقل می شود. اما چگونه انتقال دادنی و در چه زمانی کار انتقال انجام شود ، مهم است. اگر در حین اسباب کشی به سلامتی افراد و وسایل ضربه وارد شود ، که نمیشود آن را اسباب کشی نامید. در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد هرگونه نقل و انتقالی تخصصی انجام می شود.

اسباب کشی تخصصی و آسان در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

آن گاه که نیروهای خبره باربری سعادت آباد دست به کار شوند و سرعت عمل و دقت و توجه آنها را مشاهده نمایید ، تازه می دانید که اسباب کشی چیست و چگونه باید انجام شود.

پرسنل خبره و ماهر باربری سعادت آباد بدون این که تقی به توقی بخورد و کسی متوجه حضور آنها شود ، به سرعت برق و باد کار اسباب کشی را به اتمام خواهند رساند. اگر شیوه کار کردن این افراد خبره و آگاه را مشاهده نمایید ، با تمام وجود به وجود خواهد آمد و از چگونگی کار تخصصی آنها مسرور و شادمان خواهید شد. طوری که دیگر هیچگاه حتی یک وسیله را سر خود انتقال داده و از نیروهای کارکشته اتوبار کمک خواهید گرفت.

دانش مشاوران شرکت اسباب کشی سعادت آباد

مشاوران خبره و کاربلد شرکت اسباب کشی سعادت آباد با اصول و قوانین صحیح حاکم بر اتوبار به خوبی آگاهی دارند. این افراد تخصص مشاوره اسباب کشی تخصصی و آسان را به خوبی می دانند و در هنگام تماس مشتری اصول و قوانین صحیح بسته بندی و بارچینی و حمل و نقل اثاثیه را به او گوشزد خواهند کرد. مشاوران همچنین از همه تعرفه و نرخ های باربری در هر مسیر و برای هر کالا و حمل توسط هر وسیله نقلیه آگاهند و می توانند به بهترین شیوه مشتری را هدایت و راهنمایی کنند.

دانش راننده ها شرکت اسباب کشی سعادت آباد

همه راننده های شرکت اسباب کشی سعادت آباد از نظر جغرافیایی همه مناطق و محله های تهران بزرگ را محله به محله و کوچه به گوچه می شناسند و در کمترین زمان ممکن به محل بار رفته و اثاث مردم را به هر کوچه و محله ای که بخواهند در اندک زمانی منتقل خواهند کرد. این فراد مسیرهای پر تردد و پر ترافیک را می شناسند و از مسیرهای خلوت تر اثاثیه را منتقل می کنند.

کارگران خبره و ماهر مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

در شرکت اسباب کشی سعادت آباد کارگر زن و مرد استخدام شده و هر کدام در اموری خاص مشغول به ارائه خدمات با کیفیت هستند.

پرسنل خانم در شرکت اسباب کشی سعادت آباد

پرسنل خانم  در انجام کارهای ظریف که به توان فکری بالا نیاز دارند ، با استعداد تر و با حوصله تر اند.  اتوبار سعادت آباد در بسته بندی وسایل تخصص دارند و با دقت فراوان کار بسته بندی اصولی هر گونه وسایل را انجام می دهند. در دکوراسیون منزل تازه و هنر خانه آرایی نیز خانم ها بیشتر استعداد دارند و کار دکوراسیون و چیدمان منزل بر اساس رای و نظر آنها انجام می شود. خانم ها در انجام ریزه کاری ها بسیار دقیق هستند و موارد ریز و تاثیر گذار را به درستی در زمان اندک انجام می دهند.

پرسنل مرد مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

مردها از توان بدنی بالا برخوردارند و کار حمل و نقل لوازم را به سرعت انجام می دهند. در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد بارگیری ، تخلیه بار و حمل و نقل لوازم توسط پرسنل مرد انجام می شود. این افراد می دانند چگونه و به چه روشی وسایل زمخت ، بد هیکل و بزرگ و سنگین را از راه پله ها ، راهروها و مسیرهای طولانی حمل کنند و به خود یا به وسیله قابل حمل و یا در و دیوار محل آسیب نزنند.

دانش مدیران باربری سعادت آباد

مدیریت کار ساده ای نیست و انجام درست و دقیق آن بیش از هر کار دیگر به دانش و توان فکری نیاز دارد. مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد دارای چندین شعبه در کل مناطق تهران است که کار حمل و نقل لوازم منزل را در کل تهران پوشش می دهند. همه میران شعبه های اتوبار سعادت آباد افرادی آگاه با فکر و اندیشه هستند که همه ویژگی های یک مدیر لایق و توانمند  را دارند.

برگزاری کلاس های آموزشی برای پرسنل در اتوبار سعادت آباد

در باربری سعادت آباد برای همه پرسنل تمامی شعبه ها هر چند وقت یکبار کلاس آموزشی ضمن خدمت برگزار می شود. در آن کلاس ها دانش روز در رابطه با چگونگی مدیریت موفق و دانش روز  مربوط به اسباب کشی تخصصی و آسان آموزش داده می شود. در آن جلسات از افراد نظر سنجی شده و امکانات و محدودیت های هر باربری دقیق مشخص می شود تا در برنامه ریزی های بعدی مشکلات موجود رفع شود و از امکانات برای بهبود انجام کار استفاده شود.

دانش مربوط به بسته بندی ، بارگیری و تخلیه وسایل در باربری سعادت آباد

چگونگی بسته بندی لوازم کاری تخصصی و حرفه ای است. در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد اصول صحیح بسته بندی کالا و اثاثیه به کارگران خانم و مرد آموزش داده می شود. در جلسه های آموزشی پرسنل با مواد بسته بندی روز و اصول صحیح بسته بندی و چگونگی حمل و نقل ایمن اثاثیه و بارگیری و تخلیه بار صحیح آشنا می شوند. روش و تکنیک های بسیار وجود دارد که کار بسته بندی و حمل و نقل را سهل و ایان می کند. پرسنل باربری سعادت آباد همه و همه دانش و تخصص حوزه کاری خود را می اوزند و رد کار خود به کار می برند.

اگر یک بار فقط یک بار کار پرسنل خبره را مشاهده کنید دیگر هیچگاه در عمر خود اسباب کشی سنتی را امتحان نخواهید کرد.

روش صحیح بسته بندی اثاثیه در باربری سعادت آباد

همیشه انتقال از یک منزل قدیمی به منزل تازه با شور و شعف و هیجان همراه است. مهم نیست منزل تازه در کجا واقع شده و خانه ای که قرار است در آن زندگی کنید در کدام شهر و کدام منطقه واقع شده است. همیشه همراه با اسباب کشی ، رستاخیزی دوباره در روح و جان ساکنان منزل و مکان تازه ایجاد می شود. برای این که شور و شعف این جا به جایی خدشه دار نشود و شاد و مسرور به خانه جدید نقل مکان کنید ، روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی را از پرسنل اتوبار سعادت آباد یاد بگیرید و جا به جایی ایمن را تجربه کنید.

اصول صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار سعادت آباد

اسباب کشی سخت نخواهد بود اگر توسط پرسنل اتوبار سعادت آباد انجام یابد. مهمترین مرحله اثاث کشی مرحله بسته بندی لوازم است. بسته بندی به دقت ، مهارت و حوصله زیاد نیاز دارد ، اما  کاری پر هیجان و با نشاط است. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان اثاثیه آشنا باشید ، شما نیز خواهید توانست اسباب کشی ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

حساس ترین و وقت گیرترین مرحله باربری مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است. لوازم منزل هم گران قیمت و با ارزش اند و هم حساس و قابل شکستن و خراشیده شدن می باشند. بنابراین چگونگی بسته بندی لوازم هنر و مهارتی است که پرسنل باربری سعادت آباد به خوبی با آن آشنا هستند و در کمترین زمان ممکن بهترین بسته بندی را انجام خواهند داد.

مرحله بسته بندی به چند مرحله جزئی تر تقسیم می شود. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد برای بسته بندی لوازم منزل مراحل زیر را مرحله به مرحله پشت سر می گذارند.

مراحل مختلف بسته بندی صحیح اثاثیه منزل در اتوبار سعادت آباد

هر وسیله ای به روشی خاص بسته بندی می شود. همچنین هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد مراحل زیر را برای بسته بندی بهینه لوازم منزل اجرا می کنند. پرسنل باربری سعادت آباد لوازم را به سه گروه یا دسته زیر تقسیم می کنند.

 •         وسایل سنگین وزن و جاگیر و بدریخت در یک دسته
 •         لوازم نرم و منعطف (وسایل خواب ، پوشاک ، فرش و موکت) در دسته بعدی
 •         لوازم حساس پذیرایی و وسایل و ظروف آشپزخانه در دسته سوم

مواد بسته بندی شرکت اسباب کشی سعادت آباد

مواد بسته بندی ، بطور مستقیم در کیفیت بسته بندی کالا تاثیر می گذارد. به همین دلیل در اتوبار سعادت آباد از بهترین لوازم بسته بندی با توجه به نوع وسیله ای که قرار است بسته بندی شود ، انتخاب و مصرف می شود. از مهمترین لوازمی که در باربری  سعادت آباد برای بسته بندی استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد.

 •         انواع متنوع فوم ضد ضربه بزرگ و کوچک یک لایه و چند لایه که کاربرد ضد ضربه و عایق دارد.
 •         سلفون ها مخصوص بسته بندی برای بسته بندی لوازم خانگی  (مبلمان ، عسلی ، کمد ، قالی و قالیچه ، متکا و بالش ، اشیا عتیقه و قیمتی و…) کاربرد دارند. سلفون های نازک و ضخیم کاربرد متفاوت دارند.
 •         نایلون های حبابدار کوچک و بزرگ که اغلب با نام ضربه گیرهای نخودی در بازار معامله می شود  از لوازم دیگر هستند که برای بسته بندی اشیا شکستنی ، قیمتی و عتیقه در شرکت اسباب کشی سعادت آباد به کار برده می شود. نایلون ها متنوع هستند و اغلب با توجه به ابعاد بسته و اشیا که قصد بسته بندی آن را دارند ، برش داده می شوند.
 •         پرسنل خبره برای بسته بندی لوازم خاص از بابل رپ یا همان فوم های ضربه گیر و اترج رپ استفاده می کنند.
 •         کارتن های رگال دار و چند لایه برای منتقل کردن پوشاک و لباس های آویزان شده از دیگر لوازم بسته بندی است که در شرکت اسباب کشی سعادت آباد مصرف می شود.
 •         ساک های های زیپ دار سه لایه برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو در این اتوبار موجود است. این ساک ها حاوی پشم شیشه بوده و مانع از کثیف شدن یا پاره شدن وسایل در فرایند انتقال می شود.
 •         کارتون و جعبه های محکم و با دوام برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی در اندازه و استحکام متفاوت از دیگر لوازم بسته بندی اتوبار سعادت آباد است.
 •         بقچه های زیپ دار ، انواع چسب ، نوارهای بسته بندی ، ماژیک و موادی دیگر در باربری سعادت آباد موجود است و وسایل مشتری با دقت و سرعت به وسیله آن مواد ، بسته بندی می شود.

بسته بندی لوازم سنگین باربری سعادت آباد

ابتدا پرسنل پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد همه وسایل بزرگ و سنگین از قبیل : مبلمان و عسلی ، میز و صندلی ناهار خوری ، قفسه و کمد کودک ، یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تخت و خواب ها و هر شیء بزرک دیگر را با نایلون های محکم و نازک سلفونی کامل می پوشانند و با چسب پهن محکم می بندند.

بسته بندی وسایل نرم و منعطف باربری سعادت آباد

در این مرحله پرسنل پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد با دقت و ظرافت تمام قالی و موکت و قالیچه و هر گونه وسیله از این نوع را به شکل لوله در اورده و با نایلون کامل پوشش میدهند سپس با چسب پهن چسب کاری می کنند.

بسته بندی لوازم حساس منزل باربری سعادت آباد

در هر خانه ای یک سری وسایل حساس وجود دارد. ارزش مادی اجناس ، هزینه بردار بودن آن و خاطراتی که افراد از زمان خرید و استفاده از وسایل دارند و گاه وزن وسیله آن را حساس می کند. بسته بندی لوازم حساس هم دقت می خواهد و هم تمرکز و توجه نیاز دارد. برای همین پرسنل باربری سعادت آباد با اصول صحیح بسته بندی لوازم حساس آشنا هستند و هر شیء را بر اساس اصول صحیح بسته بندی می کنند.

از نکات و اصول صحیح بسته بندی لوازم حساس می توان به موارد زیر اشاره کرد. اگر چه نکاتی که در ادامه آمده است ، ریز و جزئی هستند اما تاثیر بسزایی در انتقال ایمن اثاثیه خواهند داشت. پرسنل اتوبار سعادت آباد این نکات را مو به مو قبل از بسته بندی اجرا می کنند و به مشتری نیز پیشنهاد می کنند که اگر خودشان کار بسته بندی را انجام می دهند ، قبل از بسته بندی موارد زیر را رعایت نمایند.

نکات ضروری قبل از  بسته بندی لوازم حساس باربری سعادت آباد

 •         24 ساعت قبل از حرکت یخچال را خاموش کنید ، به خوبی تمیز کنید و بسته بندی نمایید.
 •         لباس شویی ، لوله های آب ، آبسردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از لوله های آب ، شلنگ گاز اجاق گاز و سماور و انشعابات برقی را از منبع اصلی جدا کنید. به طور کلی اتصالات تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی را جدا نمایید.
 •         اسباب و اثاثیه را تمیز کنید و دقیق خشک نمایید.
 •         هر قطعه ای از وسایل مثل دستگیره و پایه و غیره که قابل جدا شدن است را از وسیله مورد نظر جدا کنید و در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته قرار گرفته و مربوط به کدام شیء یا کالا است.
 •         تلویزیون ، پیانو،  ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های مناسب و محکم بسته بندی کنید.
 •         میز نهار خوری و صندلی ها ، کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی ، بوفه ، مبلمان ، کمد بچه ، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم پوشش دهید و با چسب یا طناب های محکم نمایید.

 

پرسنل اتوبار سعادت آباد نکاتی که در ادامه آمده است را در حین بسته بندی اثاثیه رعایت می کنند و به مشتری نیز پیشنهاد می کنند که اگر مشتری خودش کار بسته بندی را انجام می دهد این نکات را رعایت کند تا اسباب کشی مطمئنی را تجربه کند.

نکات ضروری در زمان بسته بندی صحیح در باربری سعادت آباد

 •         وسایلی که کمتر نیاز دارید را قبل از هر کاری بسته بندی کنید.
 •         با ماژیک مشخصات هر بسته را روی کارتون ها و بسته یادداشت نمایید.
 •         دقت کنید وسایل خیلی سنگین را توی کارتون های که تحمل وزن آنها را ندارند ، قرار ندهید.  تناسب بین نوع جنس و کارتون بسته بندی از ضروریات بسته بندی اصولی است.
 •         فضای خالی کارتون ها را با مواد نرم و انعطاف پذیر مثل ، دستمال ، حوله ، فوم و نایلون و سایر ضربه گیرها پر کنید.
 •         سعی کنید ، بشقاب و قاب عکس و وسایل شبیه آن ها را به صورت افقی ته کارتون بچینید.
 •         در جا به جایی لوسترها و لوازم حساس و شکستنی نکات ایمنی را رعایت کنید.
 •         وسایل حساس شکستنی را در نایلون های حبابدار ، فوم و سایر ضربه گیرها بپیچید.
 •         سعی کنید ترکیبی از وسایل سنگین و سبک را در یک بسته تواماض بگذارید تا تعادل وزن دراخل بسته ایجاد شود.
 •         درب بسته ها را با چسب یا نایلون و طناب محکم ببندید.

نکات اصولی و کلی در بسته بندی وسایل اتوبار سعادت آباد

علاوه بر موارد ذکر شده برخی اصول اساسی نیز در موقع بسته بندی توسط پرسنل باربری سعادت آباد رعایت می شود که به صورت مختصر در ادامه تشریح می کنیم.

انتخاب کارتون و جعبه مناسب توسط پرسنل ماهر اتوبار سعادت آباد

کارتون های مناسب و محکم در اتوبار سعادت آباد موجود است. پرسنل دقت می کنند ، برای وسایل خیلی سنگین کارتون مناسب و محکم انتخاب کنند. اگر کارتون انتخاب شده خیلی بزرگ باشد در زمان جابجایی با مشکل برخورد خواهند کرد. برای همین ، کارتون های بزرگتر را برای لوازم سبکتر و در کارتون های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی می کنند.

در کارگران خبره باربری سعادت آباد در هنگام بسته بندی اثاثیه و گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر کارتون می نویسید که چه چیزی داخل آن کارتون بسته بندی شده است.

بهتر است قبل از بسته بندی اثاثیه ، به خوبی همه وسایل را تمیز کرد و لوازم به درد نخور و از کار افتاده را از وسایل قابل حمل جدا کنید و بار اضافی و به درد نخور و دست و پا گیر را در زباله های بازیافتی بگذارید.

دقت در بسته بندی ظروف شکستنی و سنگین شرکت اسباب کشی سعادت آباد

کارگران متخصص مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد در هنگام بسته بندی بین ظروف شکستنی از ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم ، نایلون های حبابدار و سایر ضربه گیرها را قرار می دهند.  آنها دقت می کنند ، بین فضاهای خالی کارتون و فضای بین وسایل ضربه گیر مناسب قرار دهند و از تکان خوردن لوازم در اثر تکان های حاصل از حمل و نقل محافظت کنند.

تفکیک وسایل در اتوبار سعادت آباد

پرسنل باربری سعادت آباد دقت می کنند  وسایل ریز را با هم قره قاطی در جعبه قرار ندهند و هر نوع وسیله را داخل بسته جداگانه بگذارند و سپس بسته های ریز را در یک کارتون بزرگ قرار می دهند.

برای نمونه داروها را با وسایل ریز آشپزخانه درون یک کارتون جاسازی نمی کنید. با این تکنیک در موقع خالی کردن و جاسازی وسایل در منزل نو به مشکل برخورد نخواهند کرد. آنها نهایت دقت و تمرکز را به خرج می دهند که از قاطی شدن وسایل پیشگیری کنند.

کارتون های رگال دار برای حمل لباس در باربری سعادت آباد

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن پوشاک جلوگیری می کند. در اتوبار سعادت آباد کارتون های محکم رگال دار موجود است و پرسنل با دقت وسایل را داخل آنها می چینند. به این شیوه در موقع تخلیه وسایل و جاسازی آن  در منزل تازه کار پرسنل آسان و راحت خواهد بود.

بسته بندی بشقاب ها و عتیقه جات باربری سعادت آباد

پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد در زمان بسته بندی دقت می کنند ، اثاثیه شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهند و لوازم سبک تر و کوچکتر را در بخش بالا قرار جعبه می گذارند. در چیدن بشقاب ها دقت می کنند که در ته کارتون قرارگیرد. بلکه در بخش بالایی کارتون روس وسایل محکمتر گذاشته می شود.  از ضربه گیر و انواع فوم و نایلون به عنوان عایق استفاده می کنند. در پایان روی بسته می نویسند ف محتوای بسته شکستنی است. احتیاط کنید.

بسته بندی جداگانه پایه مبل و اجزای لوازم برقی

پرسنل در زمان بسته بندی دقت می کنند ف اجزای جدا شونده وسایل سنگین را به صورت مجزا در بسته هایی محکم قرار دهند و روی بسته مشخصات محتوای آن را به دقت می نویسند. برای نمونه می نویسند در این بسته پایه سمت چپ فلان مبل  یا دستگیره فلان در و کشو یا کمد وجود دارد.

پرسنل خبره باربری سعادت آباد با صبر و متانت همین تکنیک را برای تابلوها ، قاب عکس ها و آینه ها به کار میبرند. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی گاشته و روی آن مینویسند که مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را درون کارتون بزرگ قرار دهید. با این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کنند.

استفاده مفیدتر از زمان داشته باشید

پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد از مردم می خواهند که کار بسته بندی را از چند هفته قبل تر از زمان اسباب کشی شروع نمایند و منتظر هفته آخر برای حمل و نقل نمانند. از قبل که فرصت مناسب در اختیار دارید و اعصابتان آرام است و تشویش کمبود وقت ندارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله انجام دهید. با این کار زمان بیشتری در اختیار خواهید داشت و بهتر و منظم تر کار بسته بندی را به اتمام خواهید رساند.

از آن جا که کار بسته بندی و کیفیت بسته بندی بیشترین اهمیت را در اسباب کشی تخصصی دارد. در ادامه برای نمونه چگونگی بسته بندی و حمل و نقل گاوصندوق را در شرکت اسباب کشی سعادت آباد بازگو می کنیم.

چگونگی بسته بندی گاوصندوق قبل از انتقال در اتوبار سعادت آباد

گاوصندوق با حجم کم دارای وزن بسیار است. ماهیت گاوصندوق چنین است که سنگین باشد تا از تیررس دزدان و چپاولگران در امان باشد. اما بسیار پیش می آید که به منزل و مکان تازه نقل مکان کنید و با مشکل چگونگی جا به جایی گاوصندوق برخورد نمایید. یا در منزل خود بخواهید که این وسیله سنگین را از یک اتاق به اتاقی دیگر منتقل کنید.

به احتمال زیاد به خوبی از عهده آن بر نیامده و در و دیوار را خش انداخته و یا به دست و پا و کمر خود آسیب زده اید. شاید هم وزن آن کم و اندازه اش کوچک باشد و با جمع کردن چند نفر از همسایه توانست باشید ، از عهده انجام آن بر بیاید. اما حمل گاوصندوق بزرگتر مخصوصاً اگر در چندمین طبقه ساختمان باشد ، در زمان اسباب کشی کار آسانی نیست و هرکسی به خوبی از عهده آن بر نمی آید. متخصصان شرکت اسباب کشی سعادت آباد با مهارت تمام در عرض چند دقیقه این کار مهم و سنگین را برای شما انجام خواهند داد.

حمل و نقل گاوصندوق توسط پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد

چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای موجود در باربری سعادت آباد ، با روش حمل و نقل صحیح گاوصندوق آشنا هستند و و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود ، گاوصندوق ، دیگران و در و دیوار خانه ، گاوصندوق شما را به صورت صحیح و سالم جابجا خواهند کرد. برای پرسنل اتوبار سعادت آباد در تهران تفاوتی ندارد که گاو صندوق در چندمین طبقه ساختمان باشد. با استفاده از وسایل مخصوص و به کمک تکنیک های ویژه در کمترین زمان ممکن گاو صندوق و یا هر وسیله سنگین دیگر همچون یخچال و فریزر ساید بای ساید و کمد و غیره را پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد  منتقل خواهند کرد.

مشکلات موجود در زمینه جابجایی گاوصندوق

وزن زیاد گاوصندوق ، یخچال و سایر لوازم زمخت و سنگین بزرگترین مشکلی است که ضمن جا به جایی با آن روبرو خواهید شد. به علت وزن زیاد در زمان انتقال ممکن است به کمر یا دست و پای خود آسیب نزنید. یا وسیله سنگین از دستتان بلغزد و علاوه بر آسیب رساندن به وسیله ، به سنگ و سرامیک کف اتاق یا دیوارها صدمه وارد کنید و موجب خط و خراش برداشتن در و دیوار خانه شوید.

انتقال ایمن و مطمئن گاوصندوق در اتوبار سعادت آباد

حمل و نقل گاوصندوق در راه پله ها و طبقات بلند ساختمان مشکل را دو چندان می کند. در اتوبار سعادت آباد پرسنل متخصص اصول صحیح انتقال صحیح وسایل سنگین چون گاوصندوق ،یخچال و کمدهای بزرگ و جاگیر را به خوبی آموخته اند و با فوت و فن حمل وسایل سنگین و بد فرم آشنا هستند. این افراد بدون آسیب رساندن به خود و در و دیوار خانه یا وسیله مورد نظر می دانند که چگونه و با چه روشی گاو صندوق و سایر لوازم سنگین را حمل کنند و منتقل نمایند.

دریافت خدمت با کیفیت از باربری سعادت آباد

حمل و نقل وسایل سنگین و زمخت کار هر کسی نیست و بهتر است از نیروی متخصص برای انتقال آن کمک بگیرید. پرسنل اتوبار سعادت آباد پیوسته و دائم آماده ارائه خدمات تخصصی نقل و انتقال کالا به مردم شریف می باشند. پس بهتر است که خودسرانه وسایل سنگین را جا به جا ننمایید و از پرسنل متخصص و آموزش دیده اتوبار سعادت آباد بخواهید که این کار مهم و بزرگ را برایتان انجام دهند.

چیدمان اصولی کالا در شرکت اسباب کشی سعادت آباد

یکی از مهمترین مراحلی که معمولاً در زمان اسباب کشی نادیده گرفته می شود ، چیدمان اصولی لوازم است. در اتوبار سعادت آباد پس از بسته بندی اصولی لوازم به مرحله چیدمان اصولی و با قاعده وسایل می رسد.   چیدمان کالا در دو مرحله قبل از اسباب کشی و بعد از اسباب کشی انجام می شود.

در باربری سعادت آباد تمام افراد که مسئولیت چیدمان را برعهده دارند ، قبل از شروع به کار در دوره های آموزش تخصصی شرکت کرده و قواعد و اصول چیدمان کالا داخل خودرو (بارگیری وسایل) و همچنین چیدمان مجدد آن در مقصد نهایی  (دکوراسیون و چیدمان منزل ) را به خوبی آموخته اند و دانش و تخصص فراوان در این زمینه اندوخته اند. با ما همراه باشید و از جزئیات چیدمان اثاثیه مطلع شوید.

بارگیری خودرو در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

مرحله چیدمان اثاثیه در باربری سعادت آباد در دو مرحله در داخل خودرو و در منزل تازه به انجام می رسد. مرحله اول چیدمان لوازم در داخل خودرو و به اصلاح بارگیری لوازم می باشد. پس از این که بسته بندی به درستی انجام شد ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد بسته های موجود را به صورت تفکیک شده به داخل خودرو منتقل می کنند و به صورت اصولی به شیوه ای که در ادامه آمده است ، می چینند.

چیدمان بار داخل خودرو در باربری سعادت آباد

پرسنل خبره اتوبار سعادت آباد بارگیری وسایل را در سه مرحله کلی انجام می دهند. در ادامه با آن سه مرحله بیشتر آشنا شوید.

مرحله اول : انتقال  و چیدن وسایل بزرگ و جاگیر

پرسنل زبده و متبحر مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد ، ابتدا وسایل سنگین ، جاگیر و بزرگ مانند: مبلمان ، قفسه و کمد کفش و یا لباس کودک ، میز و صندلی کتابخانه و صندلی و ناهارخوری آشپزخانه ، بوفه و لوازم بزرگ دیگر را که در مرحله اول بسته بندی کرده اند، با احتیاط حمل کرده و در بخش بالایی اتاق بار خودرو مرتب و با استحکام می چینند.

مرحله دوم : انتقال و چیدن وسایل نرم و منعطف

در مرحله بعد وسایل نرم و منعطف  مثل تخته فرش ، قالی و قالیچه ، موکت ، گلیم ، رو پله و پادری و هر وسیله دیگر از این قبیل را به دقت در وسط ماشین به صورت افقی می چینند.

مرحله سوم : انتقال و چیدن وسایل حساس

سپس نوبت به بسته های وسایل حساس و ظروف شکستنی می رسد. نیروهای باربری سعادت آباد با نظم و دقت به گونه ای که وسایل سنگین در ته و بسته های سبکتر روی آنها قرار گیرد ، همه لوازم حساس و شکستنی را با دقت در بخش انتهایی اتاق خودرو می چینند.

نکاتی که در زمان بارگیری باید رعایت شود

در حین بارگیری پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد دقت می کنند که تعادل وزن را در همه طرف های اتاق بار خودرو حفظ کنند. تا در مسیرهای پر پیچ و خم و پرتردد در سرعت گیرها و در پیچ و خم جاده بر اثر تکان های ماشین لوازم تکان نخورد و ماشین به یک سمت منحرف نشود و صحیح و سالم اسباب کشی انجام شود.

چیدن وسایل سنگین و حساس در کنار هم درون یک خودرو به دقت و توجه زیاد و تخصص نیاز دارد. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد می دانند چگونه وسایل سنگین و حساس را در کنار هم قرار دهند و در فرایند انتقال هیچ وسیله ای تکان نخورد و روی دیگری تلنبار نشود. عوامل کارکشته با استحکام تمام همه وسایل در درون وسیله نقلیه چیده می شود. پس از اطمینان از استحکام اثاثیه خودرو به سمت مقصد به راه می افتد.

انتقال وسایل به مقصد توسط راننده های خبره باربری سعادت آباد

پس از آن که با احتیاط تمام بارگیری لوازم توسط کارگران ماهر و با تجربه اتوبار سعادت آباد انجام شد ، کار راننده ها تازه شروع می شود. راننده های باربری سعادت آباد در رانندگی تبحر ویژه دارند. این افراد با همه کوچه پس کوچه های تهران بزرگ آشنا هستند و در اسرع وقت همه مسیرها را پیدا می کنند و وسایل را با سرعت انتقال می دهند. راننده های اتوبار مسیرهای پرتردد و شلوغ را میشناسند و از مسیرهای که ترافیک زیاد داشته باشد پرهیز می کنند و مسیرهای خلوت تر را برای انتقال انتخاب می کنند.

تخلیه لوازم در مقصد توسط کادر خبره اتوبار سعادت آباد

پس از این که لوازم به مقصد انتقال یافت ، کارگران آموزش دیده با مهارت خاص  همه لوازم در در زمانی اندک تخلیه لوازم را درون وسیله نقلیه تخلیه کرده و با احتیاط به مکان و منزل نو منتقل می نمایند. پس از تخلیه لوازم به مرحله چیدمان مجدد و تنظیم دکوراسیون منزل نو را انجام می دهند.

چیدمان بار بعد از اسباب کشی در باربری سعادت آباد

خیلی ها گمان می کنند که پرسنل باربری سعادت آباد لوازم را تا مقصد منتقل می کنند و پس از آن فرایند اسباب کشی به پایان می رسد. در شرکت اسباب کشی سعادت آباد فرایند اسباب کشی پس از قرار دادن بسته ها در مقصد هنور ادامه دارد. در این مرحله پرسنل به مشتری در چیدمان مجدد کالا و چیدن دکوراسیون منزل تا اتمام مرتب کردن خانه کمک می کنند.

دکوراسیون و چیدمان منزل توسط عوامل باربری سعادت آباد

اعضای باربری سعادت آباد با روش های نوین دکوراسیون و آرایش منزل به سبک کلاسیک و مدرن  و تلفیقی از آن دو سبک آشنا هستند و بر طبق خواسته و سلیقه مشتری کار دکوراسیون را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام می دهند. دکوراسیون منزل و مرتب کردن آن را پرسنل خبره مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد در سه مرحله انجام می دهند. در ادامه به صورت مختصر آن سه مرحله آمده است.

مراحل مختلف چیدمان مجدد اثاثیه در مقصد نهایی

پس از آن که به سلامتی و با امنیت تمام اثاثیه به مقصد منتقل شد. پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد با احتیاط لوازم را از ماشین به داخل منزل جدید منتقل می کنند. سپس در ادامه برای چیدمان مجدد سه مرحله زیر را به دقت رعایت می کنند.

چیدمان بسته ها در محل اصلی در باربری سعادت آباد

در مرحله اول چیدمان وسایل در منزل تازه ، پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد کارتون و بسته های موجود و همه اثاثیه را کارگران کارکشته به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، در محل  اصلی مستقر می کنند. جعبه و وسایل آشپزخانه را به آشپزخانه می برند. بسته های مربوط به اتاق خواب به اتاق خواب  و لوازم نشیمن در نشیمن می گذارند. تا در زمان مناسب با دقت بسته ها را باز کنند و در محل اصلی مستقر کنند.

کنترل تاسیسات الکتریکی و مکانیکی اتوبار سعادت آباد

در مرحله دوم تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه به خوبی توسط کادر شرکت اسباب کشی سعادت آباد بررسی و کنترل می شود تا از صحت و سقم تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان مطمئن شوند. پس از اطمینان از میزان بودن سیستم مکانیکی و الکتریکی اتصال سیستم گرمایشی و سرمایشی ، آب ، اتصال ملزومات برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و استقرار وسایل برقی توسط پرسنل اتوبار سعادت آباد انجام می شود.

پرسنل باربری سعادت آباد کل ها را می چینند

در مرحله بعدی پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد خبره لوازم سنگین ، جاگیر و بزرگ را در جای مناسب خود قرار می دهند و مرتب می کنند و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه می دارند. اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب می کنند. سپس به سراغ نشیمن و آشپزخانه می روند. مبلمان را مرتب چیده و  سپس به سراغ آشپزخانه می روید.  چیدم وسایل آشپزخانه ، هم به دقت زیاد و همزمان زیاد نیاز دارد. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها به صورت اصولی و مرتب قرار می دهند.

حمل و نقل تخصصی اثاثیه در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

بسته بندی اثاثیه در منزل قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را مشتری می تواند بدون کمک گرفتن از پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد انجام دهد. اما مرحل وسط یعنی حمل و نقل اثاثیه  از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست. این کار هم به قدرت بدنی نیاز دارد و هم دانش و تخصص فراوان می طلبد. بنابراین باربری سعادت آباد نیروی ماهر و متخصص در زمینه حمل و انتقال کالا را پرورش داده است.

هزینه های دریافتی در باربری سعادت آباد

در مرکز حمل و نقل کالای سعادت آباد هزینه اضافی از هیچکس دریافت نمی شود. هزینه ها باربری را اتحادیه باربری تعیین می کند. اما عوامل اختصاصی نیز هستند که در تعین میزان هزینه دخالت دارند و مدیر اتوبار می تواند آن را کم یا زیاد کند. مدیریت شرکت اسباب کشی سعادت آباد میزان هزینه های دریافتی را به گونه ای در نظر است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند از عهده پرداخت آن برآیند و از خدمات حرفه ای و تخصصی اسباب کشی بهره مند شوند.

از این رو در  هزینه های دریافتی در شرکت اسباب کشی سعادت آباد نسبتاً پایین است. تناسب بین وسیله نقلیه و جنس و اندازه کالای مورد نظر و همچنین تناسب بین هزینه های دریافتی و خدمت ارائه شده در مرکز حمل و نقل کالای سعادت آباد حاکی از منصفانه بودن قیمت اسباب کشی است. مدیریت شرکت اسباب کشی سعادت آباد قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد مشتری افزایش دهد.

هزینه جابجایی اثاثیه در باربری سعادت آباد

لازم نیست که کالای مورد انتقال زیاد باشد. پرسنل باربری سعادت آباد برای جابه جایی یک نوع کالای بزرگ و سنگین چون گاوصندوق منزل یا شرکت ، یخچال و فریزر ساید بای ساید و یخچال قنادی و سوپرمارکتی ، کمد ،تخت و خواب یا هر وسیله ای دیگر که مشتری بخرد ، بخواهد ببرد برای تعمیر ، بفروشد و به طور کلی جا به جا کند ، پرسنل شرکت اسباب کشی سعادت آباد با استفاده از وانت و نیسان آن را منتقل میکنند. برای انتقال کالاهای بیشتر و بزرگتر نیز ای وسیله نقلیه بزرگتر استفاده می شود.

بنابراین هزینه هر بار بر اساس اندازه ، وزن و جنس کالا ، طول مسیر و نوع مسیر ، ترافیک و پرتردد بودن مسیر ، تعداد کارگر مورد نیاز ، تعداد دفعات بارگیری ، متر پیاده روی ، طبقه های ساختمان، مواد بسته بندی مصرفی و منطقه ای که باربری در آن انجام شده است ، تعیین می شود.

مدیریت باربری سعادت آباد درصدد است که هزینه ها را منصفانه در نظر بگیرد تا همه اقشار جامعه (ثروتمند ، متوسط و فقیر) بتوانند خدمات تخصصی و با کیفیت در زمینه اسباب کشی دریافت نمایند.

اعتقاد مدیریت باربری سعادت آباد در رابطه با هزینه های دریافتی

به گفته مدیریت شرکت اسباب کشی سعادت آباد هرچه کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل اتوبار بهتر و با کیفیت تر باشد ، مشتری از خدمات دریافت کرده راضی تر خواهد بود. رضایت مشتری ، ناخواسته برای مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد تبلیغ خواهد کرد. مشتری در نزد فامیل ، دوستان و آشنایان خود از کیفیت عالی خدمات اسباب کشی مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد سخن خواهد گفت.

در این صورت چنان چه اطرافیان مشتری قبلی کار اسباب کشی داشته باشند ، کار خود را به این اتوبار خواهند سپرد. با استفاده از راهکار پایین بودن دستمزد در ازای ارائه خدمات با کیفیت ، اعتبار باربری سعادت آباد در تهران بالا رفته و بر تعداد مشتری آن افزوده می شود. این سیاست دستمزدی چندین فایده برای اتوبار سعادت آباد در بر دارد.

فواید سیاست دستمزدی اتوبار سعادت آباد

 •         اسباب کشی به درستی در زمان مقرر تحقق خواهد یافت.
 •         رضایت مشتری حاصل می شود.
 •         رضایت مشتری به افزایش اعتبار شرکت اسباب کشی سعادت آباد خواهد انجامید.
 •         به صورت غیر مستقیم و بدون صرف هیچ هزینه ای برای شرکت اسباب کشی سعادت آباد تبلیغ خواهد شد.
 •         مشتری باربری در آینده افزایش خواهد یافت.
 •         افزایش مشتری بالا رفتن درآمد پرسنل را در بر خواهد داشت.
 •         درآمد بالا سبب رضایت از کار پرسنل خواهد شد.
 •         رضایت از کار پرسنل ، ارائه خدمات با کیفیت تر در آینده را به دنبال خواهد داشت.
 •         به این گونه چرخه فعالیت های مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد رونق خواهد گرفت و سیر صعودی را طی خواهد کرد.
 •         همه این اقدامات و نتایج به پایداری و ماندگاری اتوبار سعادت آباد در بازار رقابتی منجر می شود.

 

وسائط نقلیه و تجهیزات مکانیکی باربری سعادت آباد

برای این که اثاثیه منزل ، شرکت ، اداره ، سازمان های بزرگ و کالاهای تجاری و بازرگانی مردم شریف ایران به درستی انتقال یابد ، در باربری سعادت آباد در منطقه سعادت آباد تهران و شعبه های متنوع این باربری در کل تهران از سرمایه های مادی و معنوی خود بهره گرفته و خودروهای متنوع در اندازه و مدل های گوناگون را تهیه و تدارک است.

ماشین های بزرگ ، خیلی بزرگ ، متوسط و کوچک در اتوبار سعادت آباد موجود است. هر وسیله نقلیه ای مناسب انتقال نوع و میزان خاصی از کالا است. انتخاب ماشین مناسب به تعیین مجموعه ای از عوامل بستگی دارند. در ادامه با عوامل موثر در انتخاب وسیله نقلیه مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد بیشتر آشنا شوید.

انتخاب خودرو مناسب در اتوبار سعادت آباد

انتخاب خودرو مناسب از مهمترین مراحل اسباب کشی می باشد.  انتخاب دقیق خودرو حمل و نقل ارزش زیادی دارد و توجه ویژه می طلبد. چرا که انتخاب وسیله نقلیه مناسب در هزینه باربری تاثیر می گذارد. انتخاب ماشین مناسب کاری کارشناسانه و تخصصی است و به دانش و تخصص نیازمند است. مشاوران موجود در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد ، روش های انتخاب صحیح ماشین را می دانند و به مردم گران قدر ایران زمین در این رابطه مشاوره تخصصی ارائه خواهند داد.

دریافت مشاوره در رابطه با انتخاب ماشین مناسب

حتی اگر خودتان کار اسباب کشی را انجام می دهید ، و از مراکز باربری کمک نمی گیرید ، می توانید در رابطه با اسباب کشی حرفه ای از مشاوران متخصص شرکت اسباب کشی سعادت آباد کمک بگیرید. برای دریافت راهنمایی تخصصی از طریق شماره های پایین صفحه با دفاتر شرکت اسباب کشی سعادت آباد تماس بگیرید و مشاوره رایگان و تخصصی در رابطه با اثاث کشی آسان و تخصصی دریافت نمایید.

با دریافت مشاوره تخصصی از مشاوران باربری سعادت آباد قادر خواهید بود ، تا حدود زیادی اسباب کشی صحیح و بی عیب داشته باشید و تجربه اسباب کشی تخصصی و آسان داشته باشید.

وسائل نقلیه متنوع باربری سعادت آباد

 

نوع وسیله نقلیهمتر طولمتر عرضظرفیت قابل انتقال (تن)
وانت و نیسان321 تا 2
کامیون423 تا 4
خاور مسقف5/423
6 چرخ (تک)8/52/210
10 جفتچرخ8/625/215
تریلی2/1245/222
ترانزیت1245/222

کاربرد وسائط نقلیه در اتوبار سعادت آباد

هر وسیله نقلیه ای مناسب برای انتقال باری ویژه است. کالای کم را با وسیله نقلیه کوچک و کالای بزرگتر و بیشتر با وسیله بزرگ منتقل می شود. در شرکت اسباب کشی سعادت آباد مواد فاسد شدنی را با خودرو یخچال دار و طیور و مرغ زنده با خاور مسقف مشبک جا به جا می شود. اثاثیه منزل با خاور های 4 و 7 متری مسقف و موکت کاری شده  انتقال می دهند و اجناس تجاری و شرکتی در جاده های بین شهری را با تریلی و ترانزیت های بسیار مجهز و مجلل و کامیون های بسیار بزرگ جا به جا می نمایند.

عوامل اتوبار سعادت آباد معتقدند که انتخاب وسیله نقلیه صحیح امری کارشناسی و تخصصی است و به کارشناس آگاه نیاز دارد.

عوامل موثر در انتخاب ماشین مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

نوع ، وزن ، حجم  ، جنس و اندازه  کالا ، تعداد دفعات بارگیری ،  نوع مسیر ، مسافت طی شده ، منطقه انتقال ، زمان انتقال ، مقدار مواد بسته بندی مصرفی ، تعداد نیرو و کارگر درخواستی ، تعداد و انواع خدمات ارائه شده و چگونگی شرایط آب و هوایی عواملی هستند که نوع و اندازه ماشین مناسب بر مبنای آن تعیین می شود.

در بین عوامل ذکر شده ، وزن بار مهمترین عواملی است که نوع وسیله نقلیه بر اساس آن تعیین می شود. در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد کالای کم مانند یک گاوصندوق ، کمد بزرگ ، یخچال و غیره را با وانت و نیسان منتقل می کنند. وسایل با وزن بیشتر را با خاور و کامیون های متوسط ، بزرگ ، بسیار بزرگ و ترانزیت های خیلی مجهز و پیشرفته انتقال می دهند. باربری سعادت آباد در ادامه با ما همراه باشید و وسائط نقلیه مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد را بشناسید.

نقش نوع  و جنس وسایل قابل انتقال  در انتخاب ماشین مناسب

اندازه و وزن قابل انتقال را اتاق حمل بار تعیین می کند. کالاهای با وزن کم هستند که به علت حجم زیاد نمی توان با خودرو کوچک آن را انتقال داد. جنس و نوع کالا نیز در انتخاب خودرو مناسب دخیل است. برخی کالاها حساس هستند و نیاز دارند با خودرو مسقف منتقل شوند. باربری سعادت آباد برخی کالای خیلی سنگین با وزن زیاد و حجم کم مانند سنگ معدن.وجود دارد که با خاور و وسایل نقلیه سبک تر نمی توان آن را انتقال داد و برای منتقل کردن آنها به ترانزیت و کامیون های بسیار بزرگ نیاز است.

نقش مسیر انتقال در انتخاب خودرو مناسب

یکی دیگر از عواملی که درتعیین خودرو مناسب دخالت دارد ، نوع مسیر و مسافت انتقال است. هر وسیله نقلیه برای تردد هر مسیری مناسب نیست. در جاده های پرپیچ و خم ، باریک ، صعب العبور و  کوهستانی وسایل نقلیه بسیار بزرگ به راحتی نمی توانند به راحتی رفت و آمد نمایند. برخی وسایل نقلیه برای تردد در برخی مسیرها ممنوعیت تردد دارند. در شرکت اسباب کشی سعادت آباد ؛ لغزنده بودن ، پر تردد و ترافیک بودن ، درون شهر یا بیرون شهر بودن و طول مسیر در انتخاب خودرو مناسب دخالت دارد.

شرایط آب و هوایی

یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب ، چگونگی شرایط آب و هوایی است. در روزهایی که   هوا غبار آلود و مه گرفته یا برفی و بارانی است ، راننده تا دو متر جلوتر را نمی تواند به درستی مشاهده کنند. بنابراین  در برخی مسیرها تردد برای برخی خودرو ها مشکل و غیر ممکن است.

خاورهای گوناگون در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

خاورها در دو نوع مسقف و روباز در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد موجود است. خاورهای مسقف مشبک و خاورهایی با پوشش چادری یا ضد آب و موکت کاری شده  با قابلیت وزن قابل حمل 3 تا 10 تُن موجود است.

خاورهای مسقف در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

در مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد ، بارهای حساس ، فاسد شدنی و شکستنی را با خاورهای مسقف منتقل می کنند. انواع مختلف خاورهای مسقف با پوشش مشبک و غیر مشبک در این اتوبار موجود است. خاورهای کوچک برای حمل وسایل کمتر و بزرگتر ها برای انتقال کالا های بزرگ تر و بیشتر کاربرد دارد.

حمل کالا با خاورهای مسقف و موکت کاری شده در باربری سعادت آباد

در اتوبار سعادت آباد با خاورهای مسقف و موکت کاری شده ، جا به جایی لوازم منزل و شرکتی و کالاهای تجاری شکستنی و حساس انجام می دهند. کف ، سقف و دیوار خاور ها را به دو دلیل موکت کاری می کنند.

اولین دلیل این که موکت موجب می شود تا کف و دیواره های وسیله نقلیه نرم و منعطف باشد و لوازم در حین بارگیری آسیب نبیند. در این حالت موکت چون عایق و ضربه گیر عمل کرد و از صدمه وسایل پیشگیری می کند. دوم این که موکت نیروی اصطکاک داخل اتاق بار خودرو را افزایش میدهد و مانع فرو ریختن و لغزیدن کالاها در مسیر انتقال می شود.

حمل و نقل کالاهای تجاری و بازرگانی

دامنه فعالیت های باربری سعادت آباد به خدمات اسباب کشی محدود نبوده و ملت شریف ایران برای جا به جایی هرگونه کالای تجاری و بازرگانی می توانند از عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد کمک بگیرند و کار خود را توسط عوامل این باربری بسیار معتبر و معروف به انجام برسانند.

برقراری تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه سعادت آباد

شما نیز میتوانید یک بار برای همیشه به اتوبار سعادت آباد در تهران بزرگ و پهناور اعتماد کنید و با دفتر این موسسه خدماتی تماس برقرار نمایید و کار اسباب کشی خود را به آنها بسپارید. اسباب کشی حرفه ای و تخصصی را توسط پرسنل خبره و ماهر باربری سعادت آباد تجربه نمایید و از اعتماد خود به باربری سعادت آباد سود مسرور شوید.

از طریق شماره های پایین می توانید با هر یک از شعبه های شرکت اسباب کشی سعادت آباد در تهران تماس بگیرید و درخواست خود را ارسال نمایید.

شماره گیری شماره 4 رقمی 1781 برای تماس با باربری سعادت آباد

اسباب کشی و حمل و نقل کالا لذت بخش و شادی آور است اگر به کمک پرسنل خبره باربری سعادت آباد انجام شود. این افراد علاوه بر تخصص از امکانات و وسایلی برخوردارند که کار حمل و نقل را به صورت راحت و اصولی ممکن می کند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *